Продам земельну ділянку 60 сот. між с. Вишків та озером Синевір  (№ 2689147)

Цена: 79 200 $

Продам земельну ділянку 60 сот. між с. Вишків та озером Синевір фото 1

Характеристики

Цена: 79 200 $
Назначение: с/х
Площадь: 99 сот

Адрес: Ивано-Франковская, Долинский

Продається земельна ділянка на Хуторі Сіда. За межами населеного пункту Вишків (по трасі Долина – Хуст) Долинського р-ну Івано-Франківської області. Ділянка 99 соток. Є Рішення ОТГ про право на власність, присвоєння кадастрового номеру буде тривати біля одного місяця (без додаткових коштів), а зміна цільового призначення на 'під будівництво' - до 2 місяців. Ділянку можна поділити.
Ціна - 800$ за сотку.

На продаж є декілька ділянок, розташовані в мальовничому хуторі між с. Вишків та оз. Синевір (900 – 1200 м. над рівнем моря) за межами населеного пункту Вишків (по трасі Долина – Хуст) Долинського р-ну, Івано-Франківської області.
Є всі необхідні документи, в тому числі – державні акти на 9 ділянок.

У Вишкові є 2 лижні траси, протяжність однієї складає 1000 метрів, другої – 350 метрів. Підйом на траси здійснюється за допомогою бугельних підйомників. Недалеко від села розташовані Вишківський та Торуньський перевали.

Важливо! Очікуються великі інфраструктурні проекти під Вишковом – котрі значно впливатимуть на підвищення вартості ділянок. Першим кроком є ремонт траси Долина-Хуст (зараз ремонтується). Хутор чудово підходить для любителів екстриму: їзда по бездоріжжю на позашляховиках, квадроциклах, снігоходах, велосипедах та конях, а також польоти на дельтапланах - що робить місцевість привабливою для інвестицій.

Можлива оплата частинами при першому внеску в розмірі 1/3 від вартості.
Телефонуйте, організуємо тур та перегляд в будь-який зручний для Вас час!

Объект на карте

Заказать обратный звонок